AKDO’dan Emniyete Araç Desteği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AKDO’dan Emniyete Araç Desteği
Kahramanmaraş Emniyet ve Asayiş Derneği, Sivil Toplum Kuruluşlarını ve iş adamlarının destekleriyle Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan araç desteğine şehrin en önemli markası olan AKDO’da katıldı.

Kahramanmaraş’a yapılan her yatırımda en ön saflarda yer alan AKDO Dondurma, desteklerine bir yenisini daha ekledi. Kahramanmaraş Emniyet ve Asayiş Derneği, Sivil Toplum Kuruluşlarını ve iş adamlarının destekleriyle alınan 27 araç düzenlenen törenle Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi ve gerçekleştirilen organizasyona AKDO da yerini aldı. Emniyet Müdürlüğü’ne verdiği destekle takdirleri toplayan AKDO Dondurma, Kahramanmaraş’a yapılan yatırımda yerini almış oldu. Şehrin takımı Kahramanmaraşspor’a 50’nci yılında 46 bin forma kampanyasında da takıma önemli bir destek veren AKDO’nun bu tutumu herkesin takdirini topladı. 
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen organizasyonun ardından açıklamalarda bulunan AKDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, “Biz AKDO ailesi olarak Kahramanmaraş’a yapılacak her türlü desteklerde yerimizi alacağız. Kahramanmaraş’ın gelişmesi için de ellerimizden gelen her imkanı sunacağız. Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen organizasyon bizler için çok önemliydi. Polis teşkilatımız Kahramanmaraş’ta bizler için çalışıyor ve güvenliğimizi sağlıyor. Aslında onlara çok şey borçluyuz ve verdikleri emekler için polis teşkilatında çalışan herkese teşekkür ediyoruz. Onlara bir nebze olsun yardımımız dokunması amacı ile emniyet teşkilatımıza araç teslim ettik” diye konuştu.

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
Başkan Gürbüz’den Kampanyaya DestekÖnceki Haber

Başkan Gürbüz’den Kampanyaya Destek

Gürbüz, “Elbistan, biyogaz potansiyelinde 1.sırada”Sonraki Haber

Gürbüz, “Elbistan, biyogaz potansiyelind...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!