Büyük Birlik Partisi Yerelde Ve Genelde Güç Kazanıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyük Birlik Partisi Yerelde Ve Genelde Güç Kazanıyor
Abone ol
Büyük Birlik Partisi her geçen gün oy potansiyelini arttırmaya devam ediyor.Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin ve A Takım kadrosunun söylemleri vatandaşta karşılık bulmayı sürdürüyor.

Büyük Birlik Partisi Kurucu Lideri Muhsin Yazıoğlu’nun vefatının ardından Genel Başkan Mustafa Destici’nin liderliğinde yapılan son kongrede yeni bir oluşuma giden Büyük Birlik Partisi 2023 seçimlerinde oy potansiyelini arttırmayı sürdürüyor.

 

DESTİCİ KADROYA ALANINDA UZMAN İSİMLERİ GETİRDİ

 

Büyük Birlik Partisi son yapılan kongre sonrası Genel Başkan Mustafa Destici alanında uzman isimleri A takıma alarak 2023  seçimleri için oldukça uzman bir kadro kurmuştu.

 

EKONOMİ POLİTİKALARI KAHRAMANMARAŞ’LI UZMAN İSİMDE

 

Büyük Birlik Partisi A takımına Genel Başkan Mustafa Destici tarafından Kahramanmaraş’lı Prof.Dr. Mahmut Yardımcıoğlu Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atanması ile özellikle son yıllarda yaşanan yoğun ekonomi gündemini uzman isim Yardımcıoğlu’na emanet etti.

 

YARDIMCIOĞLU FARK YARATIYOR

 

Prof.Dr.Mahmut Yardımcıoğlu Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevine geldiği günden bu yana açıklamaları ve çalışmalarıyla  fark yaratmayı başardı.

 

MEDYAYI ÖNEMSİYOR

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mahmut Yardımcıoğlu açıklamalarını vatandaşlara ulaştırmak için kullandığı geleneksel ve modern medya araçlarının yanı sıra sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor.

 

BÖLGESİNDE VE ANKARA’DA ETKİN

 

Yardımcıoğlu başta Kahramanmaraş merkez ve ilçeleri olmak üzere bölgesindeki teşkilatları aktifleştirirken vatandaşlar ile de sık sık bir araya gelerek vatandaşların ilettiği sorunları genel merkeze iletmek üzere notlar alırken medya aracılığı ile de gündeme taşıyor.

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ARTI YÖNLÜ İVME KAZANDI

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve ekibinin yaptığı açıklamalar vatandaş nezdinde artı yönde karşılık bulurken Büyük Birlik Partisi açıklama videoları sosyal medya plartformlarında vatandaşlar tarafından paylaşılarak viral olmayı sürdürüyor.

 

EKONOMİ AÇIKLAMALARI VATANDAŞIN GÖZÜNDEN KAÇMIYOR

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve A takımının yaptığı ekonominin gidişatına ilişkin yaptığı açıklamalar vatandaşın gözünden kaçmazken bir çok vatandaş yapılan sokak röportajlarında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve  A takımının açıklamalarını referans gösteriyor.

 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Seçil Gür Canlı Yayında Sesiyle BüyülediÖnceki Haber

Seçil Gür Canlı Yayında Sesiyle Büyüledi

Hard Disk Veri KurtarmaSonraki Haber

Hard Disk Veri Kurtarma

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar