EĞİTİMCİ YAZAR NİYAZİ KARA 6.KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
EĞİTİMCİ YAZAR NİYAZİ KARA 6.KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİ
Abone ol
Kahramanmaraş 6.Kültür ve Kitap fuarı ünlü yazarları ve yerel yazarları ağırlamaya devam ediyor. Kahramanmaraş’ın sevilen yazarlardan olan Niyazi Kara kitap fuarını Haberhanesi’ne özel değerlendirdi.

 

Eğitim Yazar Niyazi Kara yazar olarak 2015 yılında çıkan ” Çeşm ” şiir kitabı ile başlayan Kitap Fuarı macerasını “ Toprak Kokusu “ kitabı ile sürdürdüğünü belirtti. Aynı zamanda öğretmen olan yazar Niyazi Kara eğitimciliğin devamı olan bu kitaplar sayesinde , öğrencilerimize , insanlığımıza daha fazla katkı sağlamak için sadece dar alanda değilde geniş alanda onlara ulaşabilmek için burdayız” diye sözlerine ekledi.

 

Eğitimci Yazar Niyazi Kara söylerine şöyle devam etti ;

 

“ Kitap fuarımız ben gelip gördüğüm 2015 yılından itibaren gelişerek devam ediyor , geçen senelere kıyasla bir kaç gün yoğunluk yaşandı lakin biraz sakinlik mevcut bunun da sebebinin fuar takvimin diğer şehirlerde ki fuarlarla çakışması olduğunu tahmin ediyorum. Fuarımız zaman diliminin ortasından itibaren toparlandı. Kahramanmaraş’lı vatandaşlarımız kitap fuarını artık daha fazla sahiplendi ilk zamanlardaki gibi değiller bir panayıra gider havasında değilde daha bilinçli okuyucuya dönüşmüş şehrimiz insanı bu da bizleri mutlu ediyor. Önümüzdeki yıllarda bu artarak ilerleyen bu ilginin daha da artacağını düşünüyorum. Ben okuyamıyorum işimden , gücümden zaman kalmıyor diyen anne babaların şimdilerde çocuklarıyla beraber buralarda kitaplar arasında dolaşarak alışveriş yapıp yazarlarla tanıştıklarını görüyorum. Her geçen gün yazar ve yayın evi yelpazesi gittikçe gelişiyor. Fuarımızın son gününde ailelerimizi , kitap severlerimizi eğitim ve kültür adına buraya davet ediyorum ” dedi.

Haber : İlhan Durmuş

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Milletvekili Öçal’dan Kitap ve Kültür Fuarına ziyaret!Önceki Haber

Milletvekili Öçal’dan Kitap ve Kültür Fu...

SOSYOLOG - YAZAR ERTAN ÖZYURT KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİSonraki Haber

SOSYOLOG - YAZAR ERTAN ÖZYURT KİTAP FUAR...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar