ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ'NDEN AÇIKLAMA VAR

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ'NDEN AÇIKLAMA VAR
Elbistan Devlet Hastanesi'nden cinsel taciz iddialarına açıklama geldi.

Elbistan Devlet Hastanesi'nden cinsel taciz iddialarına açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı ; 

" Bazı sosyal medya mecralarında yer alan “Elbistan Devlet Hastanesi’nde bir hastaya cinsel taciz iddiası” konusunda açıklama yapma gerekliliği hâsıl olmuştur.

Temmuz ayında hastanemizde ameliyat olan bir kadın hastamız, görevli anestezi teknisyeni tarafından tacize uğradığını iddia ederek polise başvurmuş ve şikayetçi olmuştur. 

Aynı gün hastanemiz idaresi tarafından da adli soruşturmaya ek olarak idari soruşturma başlatılmış olup ilgili anestezi teknisyeni personel soruşturmanın salahiyeti açısından hastanedeki görevinden uzaklaştırılmıştır. 

Olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen adli süreç ve tarafımızdan yürütülen idari soruşturma süreci devam etmektedir.

Elbistan Devlet Hastanesi olarak tüm birimlerimizle Elbistan ve yöre halkına hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetini sunabilmek için 7/24 büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Yaşanan bu münferit olayla ilgili devam eden adli ve idari soruşturmalar neticesinde suç tespit edilirse gerekli her cezanın uygulanacağından kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini bir kez daha tekrarlamak isteriz." denildi. 

Kaynak:Haberhanesi

Elbistan’da Skandal Olay !Önceki Haber

Elbistan’da Skandal Olay !

ALİ ÖZTUNÇ BAKAN'A SORDU ?Sonraki Haber

ALİ ÖZTUNÇ BAKAN'A SORDU ?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!