tekir
marfi

Elbistan İmar Planı Masaya Yatırıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Elbistan İmar Planı Masaya Yatırıldı
Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Elbistan’a ait imar planı ile ilgili karşılaşılan sorunların çözümleri hakkında, yetkililer ile toplantıda bir araya geldi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 1/1000 ve 1/5000 nazım imar planında karşılaşılan eksikler ve talepler hakkında, Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Yapılan toplantıya oda temsilcileri, büyükşehir belediyesi yetkilileri, müteahhit firma ve iller bankası görevlileri katıldı. Toplantı oda temsilcileri tarafından hazırlanan talepler sinevizyon eşliğinde sunumu ile başladı. Oda temsilcileri imar planı üzerinde eksiklerin olduğunu belirterek yeni düzenlemelerin yapılması talebinde bulunuldu.

 

İmar planını hazırlayan müteahhit firma, iller bankası yetkilileri ve büyükşehir yetkilileri talepleri Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e neler yapılabilir konusunda bilgiler aktardı. Başkan Gürbüz ise toplantı sonunda imar planı üzerinde bazı çalışmaların ve talepler doğrultusunda düzenlemelerin yapılabileceği kararına vardıklarını belirtti.

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
4 Mahallede Kentsel Dönüşüm Alanı BelirlendiÖnceki Haber

4 Mahallede Kentsel Dönüşüm Alanı Belirl...

KOBİ’LERİN YENİ İŞ ORTAĞI: BULUT YEDEKLEMESonraki Haber

KOBİ’LERİN YENİ İŞ ORTAĞI: BULUT YEDEKLE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!