ANASAYFA KİTAP SOL REKLAM
ANASAYFA KİTAP SAĞ REKLAM

GENÇ YAZAR EMİRHAN SARICA KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
GENÇ YAZAR EMİRHAN SARICA KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİ
Kahramanmaraş 6.Kültür ve Kitap fuarı ünlü yazarları ve yerel yazarları ağırlamaya devam ediyor. Kahramanmaraş’ın genç yazarlarından olan Emirhan Sarıca kitap fuarını Haberhanesi’ne özel değerlendirdi.

Genç Yazar Emirhan Sarıca henüz on yedi yaşında ilk kitabıyle Kahramanmaraş kitap fuarıyla okuyucularıyla buluştu. Küçük yaşlarda olmasına rağmen ailesi sayesinde önceki fuarlara katıldığını ve kitap sevgisinin o yaşlarda var olduğunu belirtti.

 

Genç Yazar Emirhan Sarıca sözlerine şöyle devam etti ;

 

“ İlk kez kendi şehrimde bir kitap fuarına katılım sağlıyorum. Yaşımın genç olmasından dolayı benim için güzel bir deneyim oluyor. Gelen kitapseverlerin oldukça yoğun ilgisiyle karşılaşıyorum ve bu beni mutlu ediyor. Önceki fuarlara okuyucu olarak katıldığımdan biliyorum bu yıl kitap fuarımız biraz daha iyi durumda özellikle öğrencilerin katılımı oldukça fazla , öğrenciler kitaplarla ilgililer ve bu da genç okurların şehrimizde oldukça yoğun olduğunu gösteriyor. Son olarak eklemek istiyorum kitap fuarının final gününe geldik. Bütün kitap severleri bu güzel organizasyona davet ediyorum. “ dedi.

Haber : İlhan Durmuş

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
SOSYOLOG - YAZAR ERTAN ÖZYURT KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİÖnceki Haber

SOSYOLOG - YAZAR ERTAN ÖZYURT KİTAP FUAR...

BAŞKAN KAYIŞ KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİSonraki Haber

BAŞKAN KAYIŞ KİTAP FUARINI DEĞERLENDİRDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!