ANASAYFA KİTAP SOL REKLAM
ANASAYFA KİTAP SAĞ REKLAM

GÜL'ÜN BAYRAM MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
GÜL'ÜN BAYRAM MESAJI
Marses Oto kiralama Yönetim kurulu başkanı Uğur Gül Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Marses Oto kiralama Yönetim kurulu başkanı Uğur Gül Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gül mesajında şu ifadelere yer verdi ; 

" Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

Değerli Hemşehrilerim biliyoruz ki; sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kahramanmaraş'lı hemşerilerimin, Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
BAŞKAN DEMİRCİ'NİN BAYRAM MESAJIÖnceki Haber

BAŞKAN DEMİRCİ'NİN BAYRAM MESAJI

POYRAZ'IN BAYRAM MESAJISonraki Haber

POYRAZ'IN BAYRAM MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!