tekir
marfi

Güngör'ün Gaziler Günü Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Güngör'ün Gaziler Günü Mesajı
19 Eylül Gaziler Günü programlarına katılan Başkan Hayrettin Güngör, “Vatan size minnettar. Şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 19 Eylül Gaziler Günü kapsamında şehir genelinde gerçekleştirilen etkinliklere katıldı. Vali Vahdettin Özkan, Garnizon Komutanı Albay Emin Mehmet Terzioğlu ile gazi derneklerinin de yer aldığı program kapsamında ilk olarak Atatürk Meydanı’nda çelenk sunumu gerçekleştirildi.

 

Güngör Şehit ve Gazi Yakınlarıyla

Ardından Başkan Güngör beraberinde Vali Özkan ve Garnizon Komutanı Terzioğlu ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Gün içerisinde devam eden etkinlikler kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Vatan size minnettar. Şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
Sağlığa Adım AttılarÖnceki Haber

Sağlığa Adım Attılar

Göksun’da Sağlıklı Yaşam yürüyüşü yapıldı.Sonraki Haber

Göksun’da Sağlıklı Yaşam yürüyüşü yapıld...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!