ANASAYFA KİTAP SOL REKLAM
ANASAYFA KİTAP SAĞ REKLAM

Rektör Özgül Bayram Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Rektör Özgül Bayram Mesajı
İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Bayramlar huzura, barışa ve kardeşliğe vesiledir" ifadelerini kullandı.

Kırgınlıkların, dargınlıkların Kurban Bayramı'nın manevi atmosferi içerisinde unutulması gerektiğini belirten Rektör Özgül, mesajında şu düşüncelere yer verdi:

"Yüce Allah'a şükürler olsun ki, İslam Alemi olarak bir kez daha Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah'a yakınlaşmak için kurban ibadetini yerine getirdiğimiz bu kutlu günlerde, kalplerimizin de birbirine yakınlaşmasını, kırgınlıkların, dargınlıkların unutulmasını diliyoruz.

Dayanışma duygularının pekiştiği, muhtaçların yardımına koşulduğu, gönül köprülerinin kurulduğu günler geçirmeyi, dualarımızda istiyoruz. Hepinizin bildiği gibi bizler, 'bereket büyüklerle beraberdir' anlayışının temsilcileriyiz. İşte bu nedenle bayram günlerinde büyüklerimizi ziyaret etmeyi, hayır dualarını almayı unutmayalım. Diğer yandan küçüklerimizi, öksüz ve yetimleri ise hediyelerimizle sevindirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramının rahmet ve bereket atmosferinin ülkemizi ve İslam dünyasını kuşatmasını niyaz ediyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmeyi temenni ediyorum."

 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
VALİ VAHDETTİN ÖZKAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJIÖnceki Haber

VALİ VAHDETTİN ÖZKAN’IN KURBAN BAYRAMI M...

BAŞKAN AYDIN, KURBAN KULUN TEVEKKÜLÜNÜN SİMGESİDİRSonraki Haber

BAŞKAN AYDIN, KURBAN KULUN TEVEKKÜLÜNÜN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!