ANASAYFA KİTAP SOL REKLAM
ANASAYFA KİTAP SAĞ REKLAM

BAŞKAN ÇABUKEL'İN BAYRAM MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN ÇABUKEL'İN BAYRAM MESAJI
İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Çabukel mesajında şu ifadeleri kullandı ; 

 

" Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların pekiştiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının tazelenmesine vesile olan bayramlar, geçmiş ile gelecek arasında güçlü bir bağdır. Milli ve dini değerlerin, gelenek ve göreneklerin günden güne unutulduğu günümüzde, bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte, birlik ve beraberlik şuuru güçlenmektedir.

Bayramda, aile büyüklerine, akrabalara, komşulara, arkadaş ve dostlara hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin bayramlarını tebrik edip, onların tebessümlerini arttıralım. Yaralı gönüllere, umutsuzluğa kapılanlara sevgi ve şefkat eli uzatıp manevi şifa sunalım. Yüreklerin en ağır yükü olan küskünlüklere son verelim. Muhtaç ve kimsesizlere yardım elimizi uzatalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar,  tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize, ilçemize, barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini, yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan tüm acıların sona ermesini temenni eder,  bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım." dedi 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
ÇIRAK'IN BAYRAM MESAJIÖnceki Haber

ÇIRAK'IN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KÜÇÜKDEVLET'İN BAYRAM MESAJISonraki Haber

BAŞKAN KÜÇÜKDEVLET'İN BAYRAM MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!