Başkan Kara'dan Muhalefete Cevap

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Kara'dan Muhalefete Cevap
Abone ol
Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara'dan muhalefete son günlerde gündem üzerinden cevap verdi.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı ; 

" Muhalefet dün yine bir gayri ahlaki duruma daha imza attı. Daha önce tecavüzlerle adını sıkça duyduğumuz partinin genel başkanı dün Gazi Meclisimizin kürsüsünden gayri ahlaki bir el hareketi yaparak terbiyesiz ve edepsiz siyasetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Üstüne üstlük yapmış oldukları bu terbiyesizlikten dolayı özür dileyecekleri yerde sözcüleri ve partilileri tarafından birde üste çıkmaya ve konuyu saptırmaya çalışmaktadırlar. Onlar özür dileyecekleri yerde konuyu saptırmaya çalışsalar da, yapılan bu ahlaksız el hareketinin ne manaya geldiği toplumumuzun tamamı tarafından anlaşılmıştır.

İlgili partinin Onikişubat ilçe başkanı da genel başkanının yapmış olduğu bu ahlaksızlığı sözcülerinin de yaptığı gibi saptırmak ve örtbas etmek için adeta sapla samanı karıştırarak aklınca Mahir Ünal Bakanımıza cevap vermiş, haddini aşan bir açıklama yapmıştır.

19 yıldır Kahraman şehre yapmış olduğumuz hizmetler tüm hemşehrilerimizin nazarındadır. 19 yılda Kahramanmaraş’a Sayın Mahir Ünal Bakanımızın öncülüğünde AK kadrolar tarafından yaklaşık 60 Milyar (60 katrilyon) yatırım yapılmıştır.  19 yılda saymakla bitiremeyeceğimiz dev eserler bu güzel Şehrimize kazandırılmıştır.

Kahramanmaraş’ın evladı ve gururu olan Sayın Mahir Ünal Bakanımızın sadece bu şehir için değil, aziz ülkemiz içinde canla başla gece gündüz demeden çalıştığına şahidiz.

Sayın Mahir Ünal, ‘bir şehri ayağa kaldıran o şehrin evlatlarıdır’ sözünün yaşayan en güzel örneğidir.  

Sadece son 15 günde Sayın Mahir Ünal Bakanımız ve AK kadroların gayreti neticesinde Kahraman şehrimize 3 OSB, Aksu çayı arıtma tesisi, 1 stadyum ve 40 semt sahası gibi dev hizmetler projelendirilmiştir.

 Sayın İlçe başkanı Kahramanmaraş’ın her metrekaresinde AK kadroların bir eserini görmüyorsanız bir göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederiz.

Genel Başkanının ahlaksızlığını örtbas etmek için sapla samanı karıştırarak haddini aşan bir açıklama yapma Sayın başkan!

Sizden ve partinizden ahlaklı ve edepli bir siyaset elbette beklemiyoruz!

Sık sık tecavüzlerle anılan bir partiden ve mensuplarından da genel başkanlarının bu ahlaksızlığı karşısında ses çıkarmalarını elbette beklemiyoruz.

Terörist demirtaş’ın miting çağrısı sonrası miting yapanlardan elbette hassasiyet beklemiyoruz.

Şehit Bacısına küfredenlerle ittifak kuranlardan ve bu ahlaksız küfürbazı savunanlardan elbette ahlaklı bir duruş beklemiyoruz!

Her fırsatta bu bayrağa ihaneti tescilli Kavala ve Demirtaş’a özgürlük isteyenlerden elbette bu milletin lehine olacak bir şey beklemiyoruz.

Algı oyunları ve manipülasyonlarla çamur siyaseti yapanları, vesayet odaklarıyla iş birliği içinde olanları, ahlaksızlıkları ile hiç gündemden düşmeyenleri milletimiz vicdan terazisinde gayet iyi tartmaktadır.

 Hiçbir zaman milletimizin gönlüne giremeyen, tek başına iktidara gelemeyen bu zihniyet bu kirli geçmişinden ders çıkaracağı yerde maalesef her geçen gün yeni bir skandalla kamuoyunun karşısına çıkmaktadır. Böyle bir siyasi parti olduğu ve sık sık ahlaksızlıklarıyla anıldıkları için siyaset adına bizler utanmaktayız…

Sayın İlçe Başkanı; tecavüzlerle anılan bir partimiz, ahlaksızlıklarıyla gündem olan bir genel başkanımız ve parti yöneticilerimiz olmadığı için bizler alnımız AK şekilde siyaset yapmaktayız!

 ‘Bu ülkeye namussuz siyaseti getireceğim’ diyenlerle mücadele etmeye, daha çok üretime, daha çok yatırıma ve aziz milletimize layık olmaya ‘siyasetin tek limanı ahlaktır’ düsturuyla hareket etmeye devam edeceğiz. " dedi

 

 

NELER YAŞANDI 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu meclis kürsüsünde yapmış olduğu el hareketi üzerine Ak Parti Grup başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal meclis sıralarından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstermişti. Kahramanmaraş yerelinde ise Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat ilçe başkanı Ünal Ateş Ak Parti'ye ve Ak Parti Grupbaşkanvekili Mahir Ünal'a açıklamalarında yüklenmişti. Yaşanan bu sürecin sonunda Kahramanmaraş yerelinde Ateş'e cevap Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara'dan cevap gecikmedi. 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sarayaltı Projesinde Çalışmalar SürüyorÖnceki Haber

Sarayaltı Projesinde Çalışmalar Sürüyor

Adıyaman Belediyesi Kış Spor Okullarında Eğitimler BaşladıSonraki Haber

Adıyaman Belediyesi Kış Spor Okullarında...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar