Bayram Sevincini Paylaşıyoruz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bayram Sevincini Paylaşıyoruz
12 Ağustos Pazartesi günü Valilik önünde gerçekleştirilecek Büyükşehir Bayramlaşma programı kapsamında Halk Oyunları Ekibi ve Bando Takımı performans sergileyecek, çocuklara özel ikramlar olacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı etkinlik takvimini açıkladı. 12 Ağustos Pazartesi günü (Bayramın 2. günü) 9.30’da başlayacak program kapsamında Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibi ve Bando Takımı performans sergileyecek. Meydanda ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklar için özel hazırlanan ikramlar da dağıtılacak.

 

Halk Oyunları, Bando ve İkramlar

Etkinlikler ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreni, 12 Ağustos Pazartesi (Bayramın 2. günü) saat 09.30-10.30 arasında Valilik önünde gerçekleştirilecek. 9.30 – 10.00 saatleri arasında Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları ekibi yöresel oyunlar oynayacak. 10.00 – 10.30 saatleri arasında ise Büyükşehir Bandosu performans sergileyecek. Ardından Özel İdare İş Merkezinin önünde Büyükşehir Belediyesinin çocuklar için hazırladığı pamuk şeker, patlamış mısır ve limonata ikramı başlayacak. 12.00’a kadar devam edecek etkinliklere tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadeleri kullandı.   

 

 

 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
GÜVENÇ’İN KURBAN BAYRAMI MESAJIÖnceki Haber

GÜVENÇ’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

DULKADİROĞLU’NDAN BAYRAM ÖNCESİ ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARETSonraki Haber

DULKADİROĞLU’NDAN BAYRAM ÖNCESİ ŞEHİT Aİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!