SUSAÇAN'IN BAYRAM MESAJI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SUSAÇAN'IN BAYRAM MESAJI
Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Ejder Susaçan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Ejder Susaçan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Susaçan mesajında şu ifadelere yer verdi ; 

" Gönül dünyamızı zenginleştiren, dini ve milli hislerimizi hareketlendiren, toplumsal hayatı canlandıran, akrabalık bağlarını kuvvetlendiren, komşuluk ilişkilerini yenileyen, yoksulları sevindiren, birey olarak birbirimizden kaçış dönemi değil, birbirimize yakınlaşma dönemi olan bayramlarımızı kutlarken, bizlere düşen görev, birlik ve beraberliğe her şeyden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu süreçte, toplum olarak Dünyaya eşsiz bir dayanışma örneği sergilemek olmalıdır.

 

Bayramlar bu bilinçle kutlandığı vakit değer kazanır ve ancak bu şekilde bireysel huzur, mutluluk ve sevgi paylaşımı kitlesel boyutta derinden hissedilebilir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; İnsanlarımızın gün geçtikçe modernleşme adı altında kalabalık içinde yaşadıkları yalnızlığı, bu kutlu zaman diliminin önemini idrak ederek terk etmesi ve toplumsal dayanışmayı hoşgörü anlayışıyla ödün vermeden yaşatmaları dileğiyle, tüm Hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını kutlar, barış ve huzur içinde daha nice bayramlara ulaşmayı temenni ederim." dedi.

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
ÇINKIR'IN BAYRAM MESAJIÖnceki Haber

ÇINKIR'IN BAYRAM MESAJI

ÇIRAK'IN BAYRAM MESAJISonraki Haber

ÇIRAK'IN BAYRAM MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!